Zahradní a komunální malotraktory Branson 1905h , výkon 19 k, hydrostatická převodovka

Nový malotraktor řady Branson 05 představuje optimální volbu pro každého, kdo hledá silný kompaktní stroj pro každodenní využití. Motor Yanmar o výkonu 19 k nabízí dostatek výkonu pro všechny myslitelné práce, dvojstupňová hydrostatická převodovka s automatickou regulací otáček motoru je skvělým pomocníkem. Pro myximální pohodlí obsluhy je samozřejmě vybavena i funkcí tempomatu. Motor je umístěn pod jednodílnou moderní kapotou s širokým otevíracím úhlem. Zadní a mezinápravový vývodový hřídel je zapínán pod zatížením, kdykoliv během jízdy, zadní tříbodové závěsy kategorie 1 zaručují dostatečnou nosnost pro všechny vhodné nesené stroje. Samozřejmostí je vypínatelný pohon 4x4 a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy. Možnosti traktorů rozšiřuje bohatá nabídka továrního příslušenství, jako např. čelní závěs, čelní nakladač a uzavřená kabina s topením.

 

Hydrostatická převodovka

2-stupňová hydrostatická převodovka je standardně vybavena tempomatem,a systémem ADS - Automotive Drive System, automaticky regulujícím motáčky motoru v závislosti na sešlápnutí pojezdových pedálů. Malotraktory Branson 1905h dosahují maximální rychlosti až 13,3 km/h

 

Přední a zadní náprava, pohon 4x4

Odpojitelný pohon 4x4 a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy usnadňují práci v obtížných podmínkách. Přední náprava je vybavena uzavřenými koncovými převody v olejové lázni s kuželovým soukolím, díky kterým traktory disponují vysokou obratností i světlou výškou.

 

 

Komfortní pracoviště obsluhy

Snadno čitelné ukazatele na přístrojovém panelu zobrazují nejdůležitější údaje - otáčky, teplotu chladící kapaliny a stav palivové nádrže. Dále se zde nacházejí výstražné kontrolky žhavení, tlaku oleje, světel a směrovek. Vedle volantu jsou na jedné straně umístěné ovladače světel a výstražného osvětlení, na druhé straně spínač tempomatu a páka ručního plynu. 

 

Veškeré ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny ve snadném dosahu řidiče. Komfortní nastavitelné sedadlo a rovná podlaha zajišťují vysoké pohodlí.

 

 

 

Zadní tříbodový závěs, hydraulika

Zadní tříbodový závěs s mechanickou polohovou regulací disponuje zvedací silou 5 kN. Otáčky zadního vývodového hřídele 540 ot/min a mezinápravového vývodového hřídele 2500 ot/min dovolují pracovat s širokou řadou příslušenství. 

 

 

 


>
Technická data 1905h
Rozměry Délka mm 2270
Šířka mm 1130 - 1140
Výška mm 2260
Rozvor mm 1350
Světlá výška mm 220
Pohotovostní hmotnost kg 725
Zatížení náprav Přední kg 400
Zadní kg 700
Dovolená hmotnost kg 1100
Motor Výrobce YANMAR
Typ kapalinou chlazený, vznětový
Model 3TNV74F
Vstřikování nepřímé
Výkon k 19
kW 14
Počet válců 3
Zdvihový objem cm3 993
Točivý moment Nm 60,6
Vzduchový filtr suchý
Objem nádrže l 25
Alternátor V 12
Řízení s posilovačem
Pohon 2x4 / 4x4
Std. pneumatiky Travní přední 16x7.50-8
zadní 24x12.00-12
Převodovka typ hydrostatická
Počet stupňů 2
Max. pojezdová rychlost km/h 13,3
Hydraulika Zadní 3-bodový závěs kategorie 1
Zvedací síla kN 5
Regulace polohová
Hydraulické čerpadlo zubové s děličem průtoku
Pracovní hydraulika l/min 15,8
Řídící hydraulika l/min 8
Vývodový hřídel Zadní ot/min 540
Mezinápravový ot/min 2500