Komunální malotraktory Branson 2505h , výkon 25 k, hydrostatická převodovka

Nový malotraktor řady Branson 05 představuje optimální volbu pro každého, kdo hledá silný kompaktní stroj pro každodenní využití. Motor Yanmar o výkonu 25k nabízí dostatek výkonu pro všechny myslitelné práce, dvojstupňová hydrostatická převodovka s automatickou regulací otáček motoru je skvělým pomocníkem. Pro myximální pohodlí obsluhy je samozřejmě vybavena i funkcí tempomatu. Motor je umístěn pod moderní kapotou s širokým otevíracím úhlem. Zadní a mezinápravový vývodový hřídel je zapínán pod zatížením, kdykoliv během jízdy, zadní tříbodové závěsy kategorie 1 zaručují dostatečnou nosnost pro všechny vhodné nesené stroje. Samozřejmostí je vypínatelný pohon 4x4 a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy. Možnosti traktorů rozšiřuje bohatá nabídka továrního příslušenství, jako např. čelní závěs a čelní nakladač..

 

Hydrostatická převodovka

2-stupňová hydrostatická převodovka je standardně vybavena tempomatem,a systémem ADS - Automotive Drive System, automaticky regulujícím motáčky motoru v závislosti na sešlápnutí pojezdových pedálů. Malotraktory Branson 2505h dosahují maximální rychlosti až 18 km/h

 

Přední a zadní náprava, pohon 4x4

Odpojitelný pohon 4x4 a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy usnadňují práci v obtížných podmínkách. Přední náprava je vybavena uzavřenými koncovými převody v olejové lázni s kuželovým soukolím, díky kterým traktory disponují vysokou obratností i světlou výškou.

 

 

Komfortní pracoviště obsluhy

Snadno čitelné ukazatele na přístrojovém panelu zobrazují nejdůležitější údaje - otáčky, teplotu chladící kapaliny a stav palivové nádrže. Dále se zde nacházejí výstražné kontrolky žhavení, tlaku oleje, světel a směrovek. Vedle volantu jsou na jedné straně umístěné ovladače světel a výstražného osvětlení, na druhé straně spínač vývodového hřídele a páka ručního plynu. 

 

Veškeré ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny ve snadném dosahu řidiče. Komfortní nastavitelné sedadlo a rovná podlaha zajišťují vysoké pohodlí.

 

 

 

Zadní tříbodový závěs, hydraulika

Zadní tříbodový závěs s mechanickou polohovou regulací disponuje zvedací silou 6 kN. Otáčky zadního vývodového hřídele 540 ot/min a mezinápravového vývodového hřídele 2000 ot/min dovolují pracovat s širokou řadou příslušenství. 

 

 


>
Technická data 2505h
Rozměry Délka mm 2649
Šířka mm 1190 - 1280
Výška mm 2320
Rozvor mm 1460
Světlá výška mm 270
Pohotovostní hmotnost kg 768
Zatížení náprav Přední kg 530
Zadní kg 935
Dovolená hmotnost kg 1400
Hmotnost přívěsu Nebržděného kg 500
Bržděného kg 1950
Motor Výrobce YANMAR
Typ kapalinou chlazený, vznětový
Model 3TNV76-UD
Vstřikování nepřímé
Výkon k 25
kW 18
Počet válců 3
Zdvihový objem cm3 1116
Točivý moment Nm 64
Vzduchový filtr suchý
Objem nádrže l 22
Alternátor V 12
Řízení s posilovačem
Pohon 2x4 / 4x4
Std. pneumatiky Záběrové přední 6 - 12
zadní 9.5 - 16
Převodovka typ hydrostatická
Počet stupňů 2
Max. pojezdová rychlost km/h 18
Hydraulika Zadní 3-bodový závěs kategorie 1
Zvedací síla kN 6
Regulace polohová
Hydraulické čerpadlo zubové s děličem průtoku
Pracovní hydraulika l/min 15,5
Řídící hydraulika l/min 10,5
Vývodový hřídel Zadní ot/min 1000
Mezinápravový ot/min 2000